Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg
Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg
Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg
Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg
Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg
Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg

Manzalina Çizik Zeytin 2 Kg

Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)

Manzalina Çizik Zeytinimizi Sizin İçin Yaparken

Dağ İnciri ile en doğalı herkesin hakkıdır diye düşünüyoruz. Aydın Nazillimizin verimli topraklarında yetişen manzalina çizik zeytin, doğallığı ve lezzetiyle sofralarınıza sağlık dolu bir deneyim sunuyoruz.

 • İyi tarımla üretim: Nazilli’nin dağlarında yetişen manzalina cinsi zeytinlerimiz hiçbir kimyasal tarıma maruz kalmadan üretilir. Egenin bol vitamin ve mineral içeren güneşi, havası ve yağmuru Dağ İnciri manzalina çizik zeytin ürünümüzün besin kaynaklarıdır.
 • Doğal ve katkısız: Dağ İnciri marka tescilli manzalina çizik zeytin doğal ve katkısız bir üründür. Yetiştirilme sürecinde olduğu gibi üretim sürecinde de hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmamıştır. Dağ İnciri manzalina çizik zeytin tek koruyucusu kaya tuzudur.
 • Sağlıklı ve hijyenik: Markamız çatısı altında sıkı hijyen kuralları uygulanmaktadır. Dağ İnciri  ev yapımı manzalina çizik zeytin her aşaması imalathanemizde son derece titiz bir çalışma ortamında gerçekleşir.

Dağ İnciri ailesi bütün ürünlerinde siz değerli müşterilerini kaliteli gıda ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu bilinç ile kendiniz ve sevdikleriniz için Dağ İnciri ev yapımı manzalina çizik zeytin güvenle tüketebilirsiniz.

Üretiminden Damak Yolcuğuna: Dağ İnciri Manzalina Çizik Zeytin

Dağ İnciri katkısız manzalina çizik zeytin, doğanın bize sunduğu en değerli lezzetlerden birisidir. Sağlıklı besin kaynağı arayanlar siz değerli müşterilerimiz için mükemmel bir seçenektir.

Ürün Özellikleri

 • Manzalina zeytin nedir?”: Manzalina zeytin, İspanyolların en değerli zeytin ırklarından biri olarak tanınmaktadır. Özel zeytin çeşitleri, sağlıklı ve aromatik zeytin ürünleriyle tanınan Akdeniz mutfağının da önemli bir parçasıdır. Ayrıca sizlerden gelen “manzalina çizik zeytin nedir?” sorunuz için de bu cinsin çizim işlemi sayesinde üretilen zeytindir cevabını iletmek isteriz.
 • Manzalina zeytin özellikleri: Bu zeytin türünün en belirgin özelliği orta büyüklükte ve çekirdeklerinin küçük olmasıdır. Manzalinalar, ekim ayında hasat edilir. Sonbahar dönemi, zeytinin olgunlaşma ve en harika seviyeye ulaşması için idealdir.
 • Manzalina çizik zeytin nasıl yapılır?”: Dağ İnciri Aydın Nazilli manzalina çizik zeytin için ilk olarak hasat edilen mahsulün sağlıklı ve kıvamına kavuşmuş olanları ayıklama işlemini yapar. Daha sonra zeytinlerimizi çizilerek kurma aşaması gerçekleşir. Çizilmiş manzalinalar 15-20 gün boyunca tatlı suyun içerisinde bekletilir. Bu süreç boyunca her gün çizilmiş zeytinlerin suyu değiştirilir. Böylece acılığı alınır veya en alt seviyeye indirilir.

Manzalina çizik zeytin nasıl olur?” hakkında daha detaylı bilgi vermek anlamında yukarıdaki işlemlerden sonra acılığı alınmış zeytinlerin %10 oranında kaya tuzu içeren salamura suyuna aktarıldığını da belirtelim.

Ayrıca, manzelina çizik zeytinimizin her aşamasında Dağ İnciri markasının özeni, titizliği ve sevgisi yer aldığını da atlamayalım.

 • Özgün lezzet ve harika kıvam: Dağ İnciri Nazilli manzalina çizik zeytin ninelerimizden gelen öğretiler sayesinde geleneksel işleme teknikleri ile üretilir. Lezzeti tarifsiz ve özgün, kalitesi de yüksektir. Etlidir, yağlıdır, dokusu ve kıvamı tam yerindedir.

Dağ İnciri Kalite Anlayışı

 • Manzelinalar kavanozlara: Zeytinlerimiz sizlerin sipariş miktarınıza göre uygun boyutlardaki steril kavanozlara el değmeden aktarılır. Kapakları sıkıca kapatılır, vakumlanır. Üzerlerine gurur ve itinayla “Dağ İnciri” etiketleri yapıştırılır.
 • Ambalajlama: Zeytin kavanozlarımız modern ambalajlama ekipmanlarıyla paketlenir. Bütün ürünlerimizin tazeliğini korumak için özel ambalajlama teknikleri kullanılır. Ambalajlama sürecinde de hijyen kurallarına özenle dikkat edilir.
 • Muhafaza: Zeytinlerimizin tadının ve tazeliğinin korunması için serin ve kuru bir ortamda saklanması önemlidir. Ürünümüz sizlerin siparişlerine kadar korunaklı, yüksek hijyen sahibi ve ışık almayan depolama alanlarımızda muhafaza edilir.
 • Kaliteli ürün garantisi: Dağ İnciri manzelina çizik zeytinimiz kaliteli mahsul ve ürünler kullanılarak yapılır. Yerel ekonomiye desteğin devamı için ürünlerimizde kullanılan bütün malzemeler doğal, taze ve butik el üretimi unvanı taşır.
 • Müşteriye verilen değer ve şeffaflık: Müşterilerimizle olan iletişimimiz, onlara verdiğimiz değer ile doğru orantılıdır. Markamız tarafından her zaman “memnuniyeti ve güveni” ön planda tutmanın anlamı vurgulanır. Sizlerle açık ve şeffaf bir iletişim politikası içinde olmanın da önemi bilinir.
 • Marka tescili ve güvenirlik: Dağ İnciri çatısı altında marka tesciline sahip yerel ürünlerimizi üretiyoruz. Bu bilinçle müşterilerimiz ile aramızda güvenilirlik ilk sırada yer alır.

Akdeniz Esintileri Yaratacak Dağ İnciri Manzalina Çizik zeytin Tarifleri

Size manzelina çizik zeytini kahvaltı sofralarınız dışında birçok tarifle kullanabileceğinizi vurgulamak isteriz. Mutfağınızda Akdeniz havasını en lezzetli şekilde hissetmeniz için manzelina çizik zeytin salatası ilk önerimiz olacaktır. Bunun yanında zeytinli tapende de listenize ekleyerek kızarmış ekmek dilimlerini ve çıtır sebzeleri servis için kullanabilirsiniz.

Hafta sonu aile sofralarınızda da manzelina çizik zeytinli pizza topping veya zeytinli makarna için mutlaka yer açmalısınız. Ayrıca mayalı hamurla hazırlanan zeytinli ekmek çay saatlerinize farklı bir tat katarken, manzelina zeytinli humus tarifimiz de konuklarınızda hem görsellik hem de lezzet açısından hayranlık uyandıracaktır.

Şifasıyla Faydaları Saymakla Bitmez Dağ İnciri Manzalina Çizik Zeytin

 1. Kalp sağlığına destek: Manzelina çizik zeytinler, sağlıklı yağlar açısından faydalıdır. Özellikle doymamış yağ asitleri bakımından donanımlıdır. Bu yağlar, kalp sağlığını destekleyerek kolesterol seviyesini dengeler.
 2. Antioksidan bakımından zengin: Zeytinin içeriğinde yer alan özellikle E vitamini, polifenoller ve flavonoidler gibi antioksidanlar, vücudu serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur. Hücresel hasarı azaltır. Böylece yaşlanmayı yavaşlatır, kronik hastalıkların ve vücuttaki iltihap riskini en aza indirir.
 3. Sindirimi düzenler: Manzelina zeytini lif açısından zengindir. Sindirim sistemini düzenler, sindirim sürecini iyileştirir ve kabızlık gibi sorunları önler. Ayrıca, zeytinlerde bulunan sağlıklı yağlar bağırsaktaki faydalı bakteri dengesini korur. Sindirim sağlığını destekler.
 4. Kanser riskini azaltır: Bazı araştırmalar, zeytinlerde yer alan antioksidanların kanser riskini azalttığını gösterir. Kanserle savaşan hücrelerin aktivitesini arttırmaktadır.
Kemik sağlığını destekler: Kemik sağlığını destekleyen kalsiyum ve diğer mineraller içerir. Bu mineraller kemik yoğunluğunu arttırır. Osteoporoz gibi kemik hastalıkları riskinide azaltır
 

 

Zeytin Severler İçin Eşsiz Lezzetiyle Dağ İnciri Manzalina Çizik Zeytin

 

Dağ İnciri ailesi olarak lezzetli, doğal ve katkısız manzalina çizik zeytin ile sofralarınıza keyif katıyoruz. Zeytinlerimizi sizler için tek tek elde, yüksek hijyen standartlarında işliyoruz. Çünkü “Dağ İnciri” markamız çatısı altında sizin ve sevdikleriniz için kendimize, çocuklarımıza üretir gibi manzalina çizik zeytinimizi sunuyoruz.

Bütçenizi yormayan manzalina çizik zeytin fiyatı ve tazeliğini hemen keşfedin. Ürünümüzü şimdi sepetinize ekleyin.

Dağ İnciri” ailesi olarak afiyetler dileriz. Şifa olsun.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR