Kahvaltılık Çemen 350 gr
Kahvaltılık Çemen 350 gr
Kahvaltılık Çemen 350 gr
Kahvaltılık Çemen 350 gr
Kahvaltılık Çemen 350 gr

Kahvaltılık Çemen 350 gr

Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)

Çemenimizi Sizin İçin Yaparken

Dağ İnciri ile en doğalı herkesin hakkıdır ilkemizle kendi çemen üretiyoruz. Türk mutfağında tarihi çok eskilere dayanan ürünümüz, Dağ İnciri çemen etiketi ile karşınızdadır. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan Dağ İnciri marka tescilli çemen kendi üretimimiz, doğal ve katkısız domates ve biber salçaları ile yapılır.

Dağ İnciri  ev yapımı çemen enfes baharatları, size tam bir tat ve aroma deneyimi yaşatır. Çemenimizin içinde yer alan salçalarımız yanında baharatlarımız, sarımsağımız, hakiki soğuk sıkım zeytinyağımız ve bolca eklenen cevizimiz Aydın Nazilli’’mizde bulunan bahçemizin mahsulleridir. Hepsi sıfır kimyasal ve iyi tarım uygulaması ile üretilir.

Üretimde sınır yok diyen markamız, Dağ İnciri katkısız çemen içindeki her bir malzemenin doğal olmasına özen gösterir. Ata tohumundan yetişmiş, sezonunda taze domateslerimizden ve biberlerimizden salça üretiyoruz. Bahçemizde yetiştirdiğimiz aromatik bitkilerimizden baharatlarımızı elde ediyoruz. Verimli topraklarımızda sarımsaklarımızı büyütüyoruz. Nazilli’mizin yağ akan dağlarında zeytinlerimizi ve bahçemizde de çok yıllık ceviz ağaçlarımızı yetiştiriyoruz.

Ve Dağ İnciri ev yapımı  çemen yüksek hijyen standartlarında, hiç temassız harmanlıyoruz. Bu muhteşem karışımımızı size ulaştırmak için de sterilize edilmiş kavanozlarımıza aktarıyoruz. “Dağ İnciri” marka etiketi taşıyan Ege usulü yapılmış damak çatlatan çemenlerimizi 350 gr’lık cam kavanozlarımızla karşınıza çıkarıyoruz.

Mutfaklarınıza gösterdiğiniz özeni biz de markamızı taşıyan bol malzemeli, çıtır çıtır ceviz taneli çemenimize yansıtıyoruz.

Çünkü “Dağ İnciri” kaliteli marka bilinciyle siz kıymetli müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı hedefliyoruz.

Dağ İnciri Kahvaltılık Çemen: Etkileyici Lezzet

Biz “Dağ İnciri” olarak müşterilerine sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmayı ilke edinmiş yöresel bir markayız. Özellikle çemen gibi geleneksel lezzetleri modern tekniklerle üreterek, sağlık ve lezzeti bir araya getiriyoruz. Markamız ürünlerinde kaliteye, doğallığa ve müşteri memnuniyetine büyük önem verirken, “Dağ İnciri” çemenimiz de bu değerleri en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Dağ İnciri” ev yapımı çemen içindeki malzemelerin hepsi kendi başına tam bir şifa kaynağıdır. Bunun yanında ürünlerimizin kendine özgü aromaları ve kokuları çemenimiz içinde harmanlanır ve bütünleşir. Dağ İnciri özenli üretim süreci, çemenimizin eşsiz lezzetini ve besleyici özelliklerini sonuna kadar korumasını sağlar.

Ekmeğin üzerine sürülen, kaşık kaşık yenilen “Dağ İnciri” “çemen nedir?” hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse;

Ürün Özellikleri

Doğal  ve temiz içerik: “Dağ İnciri” markamızın “çemenin içinde neler var? için özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş doğal malzemeler bütünüdür diyoruz.

 1. Domates ve biber salçamız; ata tohumu ile sezonunda, kimyasal kullanılmadan elde edilen domates ve biberimizden üretiyoruz. Salçalarımızda katkı maddesi yoktur. Salçalarımızın bozulmaması için Nazilli’mizin butik üretimi kaya tuzu vardır.

 2. Aromatik baharatlar; kendi bahçemizde aromatik bitki yetiştiriciliği ile katkısız elde ettiğimiz mis kokulu baharatlarımız bir harikadır. Çemen baharatı ürünümüzün tadında en doruk noktasını oluşturur.

 3. Sarımsağımız; bahçemizde iyi  tarım uygulaması ile yetiştiriyoruz. İri diş, etli ve keskin sarımsaklarımızı mermer havanda özünü çıkarmak amacıyla dövüyoruz.

 4. Hakiki ve soğuk sıkım sezon zeytinyağı: Sizi Ege diyarlarında gezdirecek mis kokulu ve şifa deposu, kendi ağaçlarımızın zeytinyağını çemenimizde bolca kullanıyoruz. Çemenimizde tam bir bayram havası yaratıyoruz.

 5. Ceviz içi: Omega-3 deposu, bol yağlı, iri taneli ve çıtır çıtır cevizlerimizi çemenimizin içinde hemen fark edeceksiniz. Çünkü siz değerli müşterilerimiz için bol malzemeli çemenimizde cevizlerimizi avuç dolusu kullanıyoruz.

 • Ev yapımı ve temiz içerik: Çemenimiz, kendi imalatımızla hazırlanması sayesinde ona özel bir lezzet ve karakter kazandırılır. Nazilli’mize ait geleneksel yöntemler ve özgün tarifler kullanarak yaptığımız ürünümüz sayesinde ev yapımı marifetini ve hijyenini sofralarınıza taşınır.

 • Doğal ve sağlıklı: Dağ İnciri çemenimizde kullandığımız malzemelerimizin hepsi doğal ve sağlıklıdır. Domates ve biber salçası, sarımsak, zeytinyağı ve ceviz vücudunuzun ihtiyacı olan besin maddelerini sağlar ve sağlıklı bir yaşam tarzını destekler.

 • Lezzet garantisi: Mis kokulu ürünümüz, siz müşterilerimize en iyi ve kaliteli lezzeti sunmak için özel olarak hazırlanmıştır. Her bir lokmada ev yapımı lezzeti ve aromaları hissetmenizi sağlamaktadır.

Bol Malzemeli Çemen Nasıl Yapılır?

Başta kahvaltılarınız olmak üzere öğünlerinize ve atıştırmalıklarınıza eşsiz bir anlam katacak ürünümüz “Dağ İnciri” çemen tarif ise şöyledir;

 • Malzemelerin hazırlanması: “Çemen nasıl yapılır malzemeleri?” de değinmek gerekirse, gayet hijyenik olan ve mutfağımızdan farksız imalathanemizde sarımsaklarımız tek tek soyulur ve mermer havanda dövülür. Ceviz içlerimiz ayıklanır ve iri taneli doğranır. Kendi imalatımız olan biber ve domates salçalarımız, baharatlarımız ve iyi hasat zeytinyağımız çemenimizin oranına göre hazırlanır.

 • Malzemelerin karışması: Hazırlanan salçalar, baharatlar ve sarımsak büyük bir karıştırma kabında alınır ve harmanlanır. Karışıma aldığı kadar zeytinyağı eklenir. Böylece çemenimizin kıvamı ayarlanır ve lezzeti, dokusu yakalanır.

 • Ceviz içi eklenmesi: Son olarak, bol ceviz içi çemenimize eklenir. Ceviz içi Dağ İnciri çemenimizin dokusuna ve tadına farklı bir boyut kazandırır. Aynı zamanda ürünümüzün besleyiciliği de arttırılır.

 • Çemenin saklanması: Hazırladığımız çemenimiz temassız sterilize edilmiş cam kavanozlara doldurulur. Kavanoz kapakları vakumlanır. Üzerlerine gururla “Dağ İnciri” marka etiketi yapıştırılır. Siparişlerinize hazır olan, sezonluk ürünlerle çeşnilendirilmiş taze çemen kavanozlarımız, serin ve kuru bir yerde sizin için muhafaza edilir.

Çemen ile Yakalanan Tatlar

Dağ İnciri” çemenimiz kahvaltı sofralarınıza lezzet ve besleyicilik katmak için mükemmel bir seçenektir. Ekmeğin üzerine sürülerek veya damak tadınıza uygun peynirle birlikte tüketirken kahvaltılarınıza renk ve aroma ekleyebilirsiniz. Sandviçlerinizin içine sürerek bambaşka tatlar yakalayabilir ve bir katman oluşturabilirsiniz. Salata soslarınızda bambaşka bir aroma karakteri yakalayabilirsiniz. Diyet kraker veya sebzelerde kullanabilirsiniz. Böylece yeni sağlıklı atıştırmalıklar kazanabilirsiniz.

Haydi size muhteşem Dağ İnciri çemenimizle farklı tarifler sunalım;

 • Çemenli peynirli tost,

 • Çemenli roka salatası,

 • Çemenli ve peynirli krakerler,

 • Çemenli ve sebzeli sandviç

Hem Lezzetli Hem Sağlıklı: Çemenin Faydaları

İçindeki bütün malzemeleri “Dağ İnciri” marka üretimi olan çemenimiz domates ve biber salçası, baharatları, sarımsağı, zeytinyağı ve cevizi sayesinde zengin bir besin profiline sahiptir.

 • Besleyici: İçeriği vitaminler, mineraller ve antioksidan açısından çok zengindir. Sizi ve sevdiklerinizi kaliteli gıda tüketimi ile besler ve destekler.

 • Antioksidan bakımından zengin: Çemenimizin içeriğindeki doğal bileşenler vücudu serbest radikaların zararlı etkisinden korur.

 • Bağışıklık sistemini korur: Çemenimizdeki vitamin ve mineraller, bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Hastalıklara karşı direnç arttırır.

 • Enerji kaynağıdır: Çemenimizin içinde bulunan bol ceviz taneleri günlük aktivitelerinizde size destek sağlar. Kahvaltı sonrası güne enerjik başlamanıza zemin oluşturur.

 • Toksinlerden arındırır: Doğal malzemeler, toksinlerin atılmasına ve sindirimin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Dağ İnciri Çemen: Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Ev Yapımı ve Doğal

Dağ İnciri” markamızın bambaşka bir aromaya sahip olan çemen ürünü sağlıklı tüketim bilincini ve memnuniyeti ön plana çıkarmaktadır. Çünkü “Dağ İnciri” markamız çatısı altında sizin ve sevdikleriniz için kendimize, çocuklarımıza üretir gibi çemenimizi harmanlıyoruz.

Dağ İnciri çemenimiz, doğal malzemelerle  hazırlanan, aromatik ve deva dolu bir seçenektir. Geleneksel yöntemlerle doğanın bize sunduğu enfes tatları birleşimidir.

Dağ İnciri” ailesi olarak afiyetler dileriz. Şifa olsun.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR