Kırma Zeytin 1 Kg
Kırma Zeytin 1 Kg
Kırma Zeytin 1 Kg
Kırma Zeytin 1 Kg

Kırma Zeytin 1 Kg

Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)

Kırma Zeytinimizi Sizin İçin Yaparken

Dağ İnciri ile en doğalı herkesin hakkıdır diyoruz. Dağ İnciri markamızın eşsiz lezzetleri arasında yer alan kırma zeytin, özenle seçilmiş Aydın Nazilli’mizin zeytinlerinin doğal aromasını sofralarınıza taşıyoruz. Dağ İnciri kırma zeytin yapılışı, malzemeleri, doğallığı, katkısız oluşu, fermantasyon aroması ve yüksek hijyen standartlarında yapılması ile dikkat çeker.

Ege bölgemiz binlerce yıllık zeytin ağaçlarının sıralandığı, bereketli topraklara ev sahipliği yapar. Bu topraklarda özellikle Nazilli’miz, zeytinin en iyi ve kaliteli yetiştiği bölgelerden birisidir. Dağ İnciri marka tescilli kırma zeytin, bu eşsiz coğrafyanın sunduğu lezzeti ve doğallığı ile damaklarda ayrı bir yer edinir.

Geleneksel Üretim Teknikleriyle Harmanlanan Lezzet: Dağ İnciri Kırma Zeytin

Dağ İnciri  ev yapımı kırma zeytin öncelikle doğal ve sağlıklı bir tat arayan siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmezi olmaya adaydır. Nazilli’mizin iklimi ve toprak yapısı, zeytin ağaçları için ideal bir ortam sunar. Bu doğal şartlar altında yetişen Dağ İnciri katkısız kırma zeytin, güneşin ve toprağın bereketiyle beslenir. Böylece Dağ İnciri ev yapımı kırma zeytin lezzetinin ve besin değerinin yüksek olması en doğal şekilde yakalanır.

Ürün Özellikleri

 • En doğal malzemeler:

 1. Ege zeytini: Zeytinlerimiz, Nazilli’mizin dağlarında yetişir. Bu sayede hem dayanıklı, etli ve sert, hem de temiz hava, bol yağmur ve güneş ışığıyla dalında kıvamına ulaşır. Doğanın içinden doğanın ta kendisidir.

 2. Kaya tuzu: Kimyasal içermez, bol mineral içerir. Katkısız ve butik üretime sahip kaya tuzu ile Dağ İnciri kırma zeytin kurma doğaldır.

 3. Su: Kırma zeytin yapılışı için kaynak, yumuşak ve temiz su kullanılmıştır.

 4. Dağ İnciri” markasının kıymetli müşterileri için her ürününe eklediği özeni, titizliği ve sevgisidir.

 • Dağ İnciri kırma zeytin nedir? Nasıl yapılır?: Öncelikle sizlerin “kırma zeytin nedir?” sorusu için; yeşil zeytinlerin erken hasat sürecinde toplanıp kırılması ve belli bir süre tuzlu suda bekletilmesiyle üretilen sofralık zeytindir diyebiliriz.

Şimdi de size markamız “kırma zeytin nasıl olur?” aktarmak isteriz. Dağ İnciri kırma zeytin yapımı hasattan sonra zeytinlerin özenle seçilmesi ile başlar. Kırılma işlemi titizlikle gerçekleştirilir. Sonrasında 160 kg’lık sterilize edilmiş, gıdaya uygun bidonlarda, yüksek steril ortamda içme suyu ve kaya tuzu ile tatlandırma aşamasına geçilmesi ile devam edilir. Kaya tuzu oranı %10’dur.

Kırma zeytin neden erir?” önlemek için de yaklaşık 45-50 günde kurulumu biten kırma zeytinlerimizin suyu belli aralıklarla değiştirilir. Doğal fermente sürecini tamamlamasına izin verilir. Böylece zeytinimiz acı tadından büyük ölçüde arınır ve kurulumun içinde tuz miktarı da %8 oranında seyreltilir. Dağ İnciri  kırma zeytin özel salamura yöntemi sayesinde eşsiz lezzeti ortaya çıkar. Geleneksel üretim teknikleri ile her bir zeytin tane tane incelikle işlenir.

 • Zeytinin en karakteristik tadı: Kırma zeytin, karakteristik olarak hafif acımsı bir lezzete sahiptir. Zeytinlerin erken hasat toplanması ve sert kıvamının yerinde olması da bu karakterle özdeşleşmiştir.

 • Temiz içerik, sıfır katkı: “Dağ İnciri” markası bütün ürünlerinde olduğu gibi kırma zeytininde de katkısız ve koruyucu madde kullanmaz. Zeytinimizde limon tuzu ve kostik gibi katkı maddeleri yer almaz. Ürünümüzün tek koruyucusu doğal yöntemlerle elde edilen, bol mineralli kaya tuzudur.

 • Doğadan gelen sağlık: Markamız size kırma zeytininin en doğal halini sunar. Kahvaltı veya atıştırmalık sofralarınızda sağlıklı ürün tüketmenin iç rahatlığını evinize getirir.

Dağ İnciri Kalite Anlayışı

 • Steril kavanozlar: Siparişlerinizin takibinde kırma zeytinlerimiz kendi sularından çıkarılır ve sipariş tercihinize göre farklı boyutlardaki steril kavanozlara aktarılır. Kapakları sıkıca kapatılır ve kapaklar vakumlanır. Her bir kavanozun üzerine büyük gururla “Dağ İnciri” marka etiketi yapıştırılır.

 • Sorunsuz ambalaj: Kırma zeytinlerimizin kavanozları ölçülerine uygun ve sağlıklı ambalaj ekipmanları ile paketlenir.

 • Muhafaza: Markamızın bütün ürünlerinin tazelik ve kalitesini korumak için muhafazaya büyük önem verilir. “Kırma zeytin nasıl saklanır?” için ise de uygun, hijyenik, nem, ışık ve güneş almayan özel depolarda kendi suyunda tutulur bilgisini aktaralım. Böylece zeytinlerimiz, müşterilerimize her zaman en taze ve en lezzetli şekilde ulaşır.

 • Kaliteden ödün yok: Dağ İnciri olarak katkısız, iri etli ve yüksek kaliteli kırma zeytinimiz ile siz kıymetli müşterilerimize kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

 • Müşteri memnuniyeti ve marka tescili: Markamız müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlerine önem vermektedir. Siz değerli müşterimizin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için sürekli çaba sarf etmektedir. Bu bağlamda marka tescilimizi sizler için aldık. Müşterilerimize güvenilir bir marka olduğumuzu belgeledik.

Muhteşem Bir Tat Olan Dağ İnciri Kırma Zeytinli Lezzetler

Dağ İnciri Nazilli kırma zeytin kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olacaktır. Ayrıca salatalarınızın, mezelerinizin, sandviçlerinizin ve diğer öğünlerinizin de lezzetini artıracağını belirtelim.

Size ilk önerimiz kırma zeytin salatası. Bol roka ve iri doğranmış domateslerinizi soslayıp katıştırdıktan sonra üzerine, Dağ İnciri Aydın Nazilli kırma zeytin ve beyaz peynir ekleyebilirsiniz. Bu tarifle balık ve et yemeklerinizin yanına imzanızı atabilirsiniz. Soğuklardan devam etmek gerekirse bol limon, soğan ve taze nane yapraklı kırma zeytin mezesi de favorileriniz arasında yer alabilir.

Kırma zeytinli pizza ve kırma zeytin soslu makarna önerilerimiz de pazar günü bütün ailenin sinema keyfini eşlik edebilir. Bunun yanında hafta sonundan hazırladığınız kırma zeytinli ekmek hafta içi kahvaltılarınıza pratiklik kazandırabilir. Bütün tariflerimize ek olarak kırma zeytinli omlet ve kırma zeytin sandviç veya kırma zeytinli wrap lezzetlerini es geçmeyelim.

Sağlık ve Lezzet Arayanlar İçin: Dağ İnciri Kırma Zeytin Faydaları Nelerdir?

 

Markamızın ürünü “kırma zeytin sağlıklı mı?”hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Kalp sağlığını destekler: Sağlıklı yağ asitleri bakımından zengindir. Bu yağlar, kalp sağlığını destekler ve kolesterol seviyelerinin dengelenmesine yardımcı olur.

 • Antioksidan kaynağı: Zeytinin karakteristik acımsı tadı birçok antioksidan kaynağıdır. Antioksidan, vücuttaki serbest radikallerle savaşarak hücresel hasarı azaltır. Yaşlanmayı geciktirir. Akdeniz ikliminde yaşayan insanların uzun ömürlü olması “kıymetli meyve zeytin” ile bağlantılıdır.

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir: İçeriğinde önemli miktarda E vitamini, demir ve bakır içeriği bulunur. Bu bakımdan hastalıklara karşı direnç sağlar.

 • Sindirime yardımcı olur: Zengin lifli yapısı ve yağı sayesinde sindirim sistemini destekler.

 • Kansere karşı koruyucudur: İçeriğinde yer alan fenolik birleşenler kanser hücrelerinin gelişimini ve yayılmasını önler.

 • Kemik sağlığını destekler: Kalsiyum, magnezyum ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. Bu sayede kemik yoğunluğunu arttırır ve osteoporoz riskini azaltır.

 • Cilt sağlığını iyileştirir: Cilt için önemli olan yağ asitleri ve antioksidanlar içerir. Cildin nem dengesinin korunmasına, yaşlanma belirtilerinin azalmasına ve cilt hücrelerinin yenilenmesine faydalıdır.

Sofralarınızın Vazgeçilmezi: Nazilli Dağ İnciri Kırma Zeytin

Dağ İnciri kırma zeytin geleneksel üretim teknikleri ile doğanın en içten ve yüzyıllık meyvesini sofralarınıza taşır. Markamız katkısız, koruyucu içermeyen ve yüksek hijyen ortamında kurulan kırma zeytin fiyatı ile de siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşünür.

Çünkü “Dağ İnciri” markamız çatısı altında sizin ve sevdikleriniz için kendimize, çocuklarımıza üretir gibi kırma zeytinimizi kuruyoruz.

Doğadan gelen tat Dağ İnciri kırma zeytinini, sepetinize ekleyin. Sofralarınızdaki Ege havasının keyfini çıkarın.

Dağ İnciri” ailesi olarak afiyetler dileriz. Şifa olsun.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR