Zeytinyağlı İncir Kürü 450 Gr
Zeytinyağlı İncir Kürü 450 Gr
Zeytinyağlı İncir Kürü 450 Gr
Zeytinyağlı İncir Kürü 450 Gr

Zeytinyağlı İncir Kürü 450 Gr

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)

 

Zeytinyağlı İncir Kürümüzü Sizin İçin Yaparken

Dağ İnciri ile en doğalı herkesin hakkıdır savunuyoruz. Aydın Nazillimizin dağlarından topladığımız incirler ile sağlık deposu zeytinyağlı incir kürü üretiyoruz.

Eşsiz ürünümüz Dağ İnciri katkısız zeytinyağlı incir kürü, Nazillimizin doğal mirasını yansıtır. İncirlerimiz bölgemizin dağlarında yer alan verimli topraklarda, kimyasaldan uzak, organik tarım yöntemleri ile yetişir ve özenle seçilir. Dağ İnciri Aydın Nazilli zeytinyağlı incir kürü içinde bulunan zeytinyağımız Egemizin eşsiz havasını taşır. Düşük asit ve soğuk sıkım, kendi üretimimizdir.

Kürümüz doğallığa ve kaliteye sadık kalınarak geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Dağ İnciri ev yapımı zeytinyağlı incir kürü üretimi, yüksek hijyen standartlarında gerçekleşir. Dağ İnciri ev yapımı zeytinyağlı incir kürü tam bir şifa deposudur.

Ayrıca Dağ İnciri zeytinyağlı incir kürü eşsiz tat ve sağlığı bir araya getirmenin yanı sıra yerel ekonomiye de katkı sağlar.

Özgün, doğal ve katkısız yapısı ile Dağ İnciri  zeytinyağlı incir kürü markamız güvencesinde mutfaklarınıza şifa dolu bir dokunuş getiriyor. Kendiniz ve sevdikleriniz için Dağ İnciri marka tescilli zeytinyağlı incir kürü gönül rahatlı ile satın alabilirsiniz.

Doğanın Şifası Dağ İnciri Zeytinyağlı İncir Kürü

İncir ve zeytinyağı, sağlık açısından son derece değerli olan besinlerdir. Bu iki mucizevi besini bir araya getiren Dağ İnciri Nazilli zeytinyağlı incir kürü, sizlere bambaşka bir şifa yolcuğu sunmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Doğallığın özünden: Doğal ve yerel olarak yetiştirilen incir ile zeytinyağından elde edilen ürünümüz, tamamen organik bileşenlerden oluşur.
 • Katkısız: Ürünümüzün hem içeriğinin yetiştirilmesinde hem de üretiminde hiçbir katkı maddesi yer almaz. Böylece incirlerimizin tadı ve zeytinyağımızın doğal aroması korunur. Sağlıklı ve lezzetli bir kür elde edilir.
 • Dağ İnciri zeytinyağlı incir kürü nasıl yapılır?: Öncelikle markamızın etiketini taşıyan kürümüzün yapımı, Nazillimizde yetiştirdiğimiz incirlerimizin sapları alındıktan sonra ortadan ikiye kesilmesi ile başlar. Ardından incirler önceden sterilize edilmiş kavanozlarımıza el değmeden yerleştirilir. Üzerlerine halis Ege kalitesi taşıyan zeytinyağımız eklenir.

Karışımımız sizler için hazırladıktan sonra kavanozlarının kapakları yine el değmeden sıkıca, hava almayacak şekilde kapatılır. Hijyenik, karanlık, serin ve kuru depolama alanlarımızda 4-5 gün bekletilir.

 • Üretim sürecine verilen önem: Zeytinyağlı incir kürümüzün üretim sürecinin her aşamasında imalat alanından, kullanılan araçlara kadar hijyen standartlarına dikkat edilir.
 • Şifa dolu: İncirin ve zeytinyağının sağlık dolu özellikleri ürünümüz ile bir arada. Yüksek lif içeriği, antioksidanlar, vitaminler ve minerallerle dolu olan kürümüz, vücut sağlığını destekler. Kaliteli bir yaşam tarzına katkıda bulunur.

Dağ İnciri Kalite Anlayışı

 • Ambalajlama: Dağ İnciri markasına taşıyan bütün ürünlerimiz sağlam ve hijyenik ambalajlarla paketlenir. Bu sayede siz kıymetli müşterilerimize hasarsız ve sorunsuz ürün ulaştırmanın gururu yaşanır.
 • Güven: Dağ İnciri kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, sizlerin güvenini kazanmak ve bu güveni sürdürmek için titizlikle emek verir.
 • Müşteri ilişkileri: Müşteri memnuniyeti markamız için her zaman ön plandadır. Sizlerin taleplerine ve sorularına hızlı geri dönüşümüz sayesinde ilişkilerimiz güçlendir.
 • Marka tescili: Marka değerimiz ve ürünlerimiz güvence altındadır.

Zeytinyağlı İncir Kürünün Tarihi Kökeni ve İbn-i Sina:

İbn-i Sina, sağlıklı yaşam anahtarının doğal ve dengeli beslenme olduğuna inanırdı. Zeytinyağlı incir kürü de bu felsefenin bir yansımasıdır. İbn-i Sina’’nın zeytinyağlı incir kürü, doğanın şifalı bileşenlerini bir araya getirerek insan sağlığına katkıda bulunur. Onun mirası olan bu kür, bugün de sağlığına önem verenlerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Dağ İnciri Zeytinyağlı İncir Kürü Tarifleri

Markamıza müşterilerimizden sıklıkla gelen “zeytinyağlı incir kürü nasıl tüketilir?” sorusu için önerimiz, sabahları, aç karnına 2-3 dilim tüketilmesi şeklindedir. Bunun yanında genel tüketime ek olarak sizlere kürümüzle yapılabilecek harika tarif fikirleri de vermek isteriz.

Örneğin taze yeşillikler ve lor peyniri eşliğinde zeytinyağlı incir salatası muhteşem bir öğün kurtarıcısı olabilir. Peki, kızarmış ekmek dilimleri veya krakerlerle tüketebileceğiniz zeytinyağlı incir tapası ne dersiniz? Ayrıca bizce zeytinyağlı incir kürümüzle yapabileceğiniz nefis tatlara sahip zeytinyağlı incirli peynir topları, zeytinyağlı incirli tost ve zeytinyağlı incirli pizza da listenize eklenmeye aday olabilir.

Dağ İnciri Zeytinyağlı İncir Kürünün Faydaları Nelerdir?

Dağ İnciri’nin zeytinyağlı incir kürünün faydaları, incirin ve zeytinyağının sağlığa olan faydalarından yola çıkarak aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

 1. Sindirim sistemini düzenler: İncir ve zeytinyağı, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan lifler ve sağlıklı yağlar içerir. “Zeytinyağlı incir kürü ne işe yarar?” için ise bu bilgilerden yola çıkarak sindirim sorunlarını hafiflettiği ve kabızlığı önlediği vurgulanır.
 2. Bağışıklık sistemini güçlendirir: Zeytinyağlı incir kürü faydası arasında vücuda antioksidanlar ve vitaminler sağlaması yer alır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci arttırır.
 3. Kolesterol seviyelerini dengeler: Zeytinyağının sağlıklı yağ profili sayesinde kötü kolesterolü düşürme ve iyi kolesterolü yükseltme yeteneği bulunur. Kalp sağlığını destekler.
 4. Kan şekerini dengeler: İncirlerin düşük glisemik indeksleri sayesinde kan şekerinin dengelenmesine ve kontrol altında tutulmasına fayda sağlar.
 5. Antiinflamatuar etkilere sahiptir: Vücuttaki iltihaplanmayı azaltır. Bu da romatoid artrit gibi iltihabi durumları hafifletir.
 6. Cilt sağlığını destekler: Kürümüz cilt için önemli olan antioksidanlar ve nemlendirici özellikler içerir. Cilt sağlığını korumaya ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yarcımdı olur.
 7. Saç ve tırnakları güçlendirir: Zeytinyağı, saç ve tırnakların güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca, saç derisini nemlendirir. Kepek oluşumunu azaltır.
 8. Kemik ve diş sağlığını destekler: İçeriğindeki kalsiyum sayesinde kürümüz kemik ve diş sağlığının güçlenmesine katkı sunar.
 9. Vitamin ve mineral kaynağıdır: E, B1, B2, B12, magnezyum, demir, kalsiyum, fosfor, potasyum gibi birçok mineral ve vitamin içerir. Bu besinler vücudun günlük ihtiyacını karşılamaya ve genel sağlığı desteklemeye yardımcı olur.

Bu faydalar, zeytinyağlı incir kürünün içeriği sayesinde ortaya çıkmaktadır. Ancak sağlık beyanı uyarısı çerçevesinde, bu ürünün tıbbi cihaz veya ilaç olmadığı ve web sitemizde bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon ve hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtımı yapılmadığını hatırlatmamız da önemlidir.

Sağlıklı Yaşamın Anahtarı Dağ İnciri Zeytinyağlı İncir Kürü ile Tanışın

Zeytinyağlı incir kürü Dağ İnciri markamız çatısı altında, siz müşterilerimize en iyisini sunmak hedefiyle, kaliteden ödün verilmeden, sağlıklı ve lezzetli yapısına kavuşur. “Dağ İnciri” markamız çatısı altında sizin ve sevdikleriniz için kendimize, çocuklarımıza üretir gibi zeytinyağlı incir kürümüz yapılır.

Ürünümüz doğal içeriği, pratik kullanımı ve bütçe dostu zeytinyağlı incir kürü fiyat ile siparişlerinizi bekliyor. Kürümüzü hemen sepetinize ekleyiniz ve sağlıklı yaşama bir adım daha yaklaşınız.

Dağ İnciri” ailesi olarak afiyetler dileriz. Şifa olsun.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR